| Gewicht | 47 g |
|---|---|
| Beschrijving | Sesame & Cranberries Energy Bar |
| Distributeur | Adventure Menu s.r.o. |
| Plaats van herkomst | Tsjechië |
| Netto vulhoeveelheid | 209 kcal |
Sesame & Cranberries Adventure Bar – Adventure Menu
€3,49
€1,67 / 100 kcal
Product bevat: 209 kcal
Uitverkocht
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
notenmix 30% (pinda's, amandelen, cashewnoten), sesamzaad 26%, veenbessen 10%, rietsuiker, glucosesiroop, dextrose, raapzaadolie, zonnebloemolie, magere melkpoeder, emulgator: sojalecithine.
kan sporen bevatten van sesam, soja en gluten, kan stukjes dop bevatten.
Allergeen
Bevat: Amandelen, Cashewnoten, Melk, Pinda's, Soja bonen
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 2182 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 522 kcal |
| Vet | 35 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 6,3 g |
| Koolhydraten | 47 g |
| Waarvan Suiker | 19 g |
| Eiwit | 11 g |
| Zout | 0,02 g |





