Energy Bar Cranberry Crisp – 24 Hour Meals
Energy Bar Cranberry Crisp – 24 Hour Meals
€1,98
€0,95 / 100 kcal
Product bevat: 208 kcal
Beschikbaarheid: 100 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
THT 24/02/2025
Energy Bar Cranberry Crisp – 24 Hour Meals
| Gewicht | 55 g |
|---|---|
| Beschrijving | Energy Bar Cranberry |
| Distributeur | 24 Hour Meals |
| Plaats van herkomst | Zweden |
| Netto vulhoeveelheid | 208 kcal |
Allergeen
Bevat: Haver, Soja bonen
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1592 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 379 kcal |
| Vet | 11 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 4 g |
| Koolhydraten | 58 g |
| Waarvan Suiker | 37 g |
| Voedingsvezels | 3,9 g |
| Eiwit | 11 g |
| Zout | 0,35 g |





