De energieke start van de dag. De snel en eenvoudig te bereiden ontbijtmuesli van Travellunch – ideaal voor reizen, outdoor- en trekkingactiviteiten of als noodvoorraad!
Chocolade Muesli – Travellunch
€4,29
€0,83 / 100 kcal
Product bevat: 518 kcal
Uitverkocht
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
De energieke start van de dag. De snel en eenvoudig te bereiden ontbijtmuesli van Travellunch – ideaal voor reizen, outdoor- en trekkingactiviteiten of als noodvoorraad!
| Gewicht | 140 g |
|---|---|
| Beschrijving | Chocolade Muesli |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Netto vulhoeveelheid | 518 kcal |
Ingrediënten
Havervlokken, speltvlokken, chocoladevlokken 16% (suiker, cacaomassa 45%, botervet, cacaopoeder mager 1%, emulgator sojalecithine, aroma), magere melkpoeder, suiker, zoete weipoeder, zonnebloempitten, geschaafde amandelen , magere cacaopoeder 1,8%, palmvet, lactose , melkeiwit, natuurlijk vanillearoma.
Allergeen
Bevat: Amandelen, Haver, Melk, Soja bonen, Spelt
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1742 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 414 kcal |
| Vet | 13 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 5 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| Waarvan Suiker | 25 g |
| Eiwit | 13 g |
| Zout | 0,33 g |



