Dit gerecht, dat veel voorkomt in Indonesië, is snel en gemakkelijk te bereiden! Voeg gewoon wat water toe, roer het even door en geniet onderweg van de heerlijke nasi goreng van Travellunch!
Nasi Goreng – Travellunch
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Dit gerecht, dat veel voorkomt in Indonesië, is snel en gemakkelijk te bereiden!
Ingrediënten
Rijst 54%, witte kool, erwten, wortelen, gebakken uien 5% (uien 76%, tarwebloem), palmvet, kippenvlees 4%, suiker, kerriepoeder, prei, keukenzout, sojasaus 1,3% (maltodextrine, zout, soja 17%, tarwebloem), maltodextrine, gistextract, uien, aroma, specerijen, specerijenextracten.
Allergeen
Bevat: Soja bonen, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1690 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 400 kcal |
| Vet | 9,5 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 5,3 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| Waarvan Suiker | 9,8 g |
| Eiwit | 12 g |
| Zout | 2,8 g |
| Beschrijving | Nasi Goreng |
|---|---|
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |





